
Μίζα – 12V – 1.1kW – π.χ. για Peugeot 206 Hatchback (2A/C) HELLA 8EA011610441
95.50€
Διαθεσιμότητα
Προπαραγγελία 5 - 15 ημέρες
Κωδικός
8EA 011 610-441
Μίζα – 12V – 1.1kW για Peugeot 206 Hatchback (2A/C) HELLA 8EA011610441 | Γνήσιο HELLA. Άμεση παράδοση.
Προπαραγγελία 5 - 15 ημέρες
Αποστολή εντός
1-3 Ημερών
Χρειάζεστε βοήθεια?
Επικοινωνήστε μαζί μας για οποιαδήποτε απορία σας σχετικά με τα προϊόν
Μίζα – 12V – 1.1kW – π.χ. για Peugeot 206 Hatchback (2A/C) HELLA 8EA011610441
Γνήσιο προϊόν HELLA με κωδικό 8EA 011 610-441. Μίζα – 12V – 1.1kW – π.χ. για Peugeot 206 Hatchback (2A/C). Κατάλληλο για Peugeot 206 Hatchback (2A/C).
Τεχνικά Στοιχεία
Χαρακτηριστικά
- ✅ ταιριάζει π.χ. Peugeot 206 Hatchback (2A/C) (παρακαλώ ελέγξτε ακριβή εφαρμογή οχήματος)
Αντίστοιχοι Κωδικοί OE (Cross Reference)
Συγκρίνετε με τον κωδικό που υπάρχει στο παλιό σας εξάρτημα για να επιβεβαιώσετε τη συμβατότητα.
Γιατί HELLA
- ✅ Κορυφαίος Γερμανός κατασκευαστής φωτισμού & ηλεκτρονικών αυτοκινήτου
- ✅ OEM προμηθευτής μεγάλων αυτοκινητοβιομηχανιών (VW, BMW, Mercedes)
- ✅ Ποιότητα πρώτης τοποθέτησης (OE Quality)
- ✅ Πλήρης συμβατότητα με OEM προδιαγραφές
Σημείωση: Για σωστή επιλογή ανταλλακτικού, η συμβατότητα πρέπει να επιβεβαιώνεται με βάση τον κωδικό OE/OEM ή τον αριθμό πλαισίου (VIN). Αν δεν είστε σίγουροι, επικοινωνήστε μαζί μας πριν την αγορά.
| Βάρος | 2.832 κ. |
|---|---|
| Τάση | 12 V |
| Μίζα Έξοδος | 1.1 kW |
| Number of mounting bores | 3 |
| Pinion Home Position | -4 mm |
| Number of Teeth | 9 |
| Φορά Περιστροφής | Clockwise περιστροφή |
| Flange Ø | 58 mm |
Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων
Εντός 30 Ημερών
100% Εγγύηση Απορρήτου
Η Ασφάλειά σας είναι Προτεραιότητά μας!
Ασφαλείς Συναλλαγές
Εγγυημένη Προστασία!
Ηλεκτρικά
Φωτισμός Οχήματος & Αμαξώματος
Λάμπες
Εικόνα & Ήχος
Θέρμανση & Κλιματισμός
Φρένα
Μηχανικά Μέρη
Λιπαντικά
Αξεσουάρ & Βελτίωση