
Μίζα – 12V – 0.7kW – π.χ. για Nissan Almera II Hatchback (N16) HELLA 8EA011610691
154.58€
Διαθεσιμότητα
Προπαραγγελία 5 - 15 ημέρες
Κωδικός
8EA 011 610-691
Μίζα – 12V – 0.7kW για Nissan Almera II Hatchback (N16) HELLA 8EA011610691 | Γνήσιο HELLA. Άμεση παράδοση.
Προπαραγγελία 5 - 15 ημέρες
Αποστολή εντός
1-3 Ημερών
Χρειάζεστε βοήθεια?
Επικοινωνήστε μαζί μας για οποιαδήποτε απορία σας σχετικά με τα προϊόν
Μίζα – 12V – 0.7kW – π.χ. για Nissan Almera II Hatchback (N16) HELLA 8EA011610691
Γνήσιο προϊόν HELLA με κωδικό 8EA 011 610-691. Μίζα – 12V – 0.7kW – π.χ. για Nissan Almera II Hatchback (N16). Κατάλληλο για Nissan Almera II Hatchback (N16).
Τεχνικά Στοιχεία
Χαρακτηριστικά
- ✅ ταιριάζει π.χ. Nissan Almera II Hatchback (N16) (παρακαλώ ελέγξτε ακριβή εφαρμογή οχήματος)
Συμβατά Οχήματα
Το προϊόν είναι κατάλληλο για τα παρακάτω οχήματα. Επιβεβαιώστε τη συμβατότητα με τον κωδικό OE του παλιού σας εξαρτήματος.
Αντίστοιχοι Κωδικοί OE (Cross Reference)
Συγκρίνετε με τον κωδικό που υπάρχει στο παλιό σας εξάρτημα για να επιβεβαιώσετε τη συμβατότητα.
Γιατί HELLA
- ✅ Κορυφαίος Γερμανός κατασκευαστής φωτισμού & ηλεκτρονικών αυτοκινήτου
- ✅ OEM προμηθευτής μεγάλων αυτοκινητοβιομηχανιών (VW, BMW, Mercedes)
- ✅ Ποιότητα πρώτης τοποθέτησης (OE Quality)
- ✅ Πλήρης συμβατότητα με OEM προδιαγραφές
Σημείωση: Για σωστή επιλογή ανταλλακτικού, η συμβατότητα πρέπει να επιβεβαιώνεται με βάση τον κωδικό OE/OEM ή τον αριθμό πλαισίου (VIN). Αν δεν είστε σίγουροι, επικοινωνήστε μαζί μας πριν την αγορά.
| Βάρος | 3.3 κ. |
|---|---|
| Τάση | 12 V |
| Μίζα Έξοδος | 0.7 kW |
| Number of mounting bores | 2 |
| Pinion Home Position | 11 mm |
| Number of Teeth | 8 |
| Φορά Περιστροφής | Clockwise περιστροφή |
| Flange Ø | 70 mm |
Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων
Εντός 30 Ημερών
100% Εγγύηση Απορρήτου
Η Ασφάλειά σας είναι Προτεραιότητά μας!
Ασφαλείς Συναλλαγές
Εγγυημένη Προστασία!
Ηλεκτρικά
Φωτισμός Οχήματος & Αμαξώματος
Λάμπες
Εικόνα & Ήχος
Θέρμανση & Κλιματισμός
Φρένα
Μηχανικά Μέρη
Λιπαντικά
Αξεσουάρ & Βελτίωση