
Πίσω Φανάρι – Λαμπτήρας – δεξιά – π.χ. για John Deere HELLA 2SD002582021
27.88€
Διαθεσιμότητα
Προπαραγγελία 5 - 15 ημέρες
Κωδικός
2SD 002 582-021
Πίσω Φανάρι – Λαμπτήρας – δεξιά για John Deere HELLA 2SD002582021 | Γνήσιο HELLA. Άμεση παράδοση.
Προπαραγγελία 5 - 15 ημέρες
Αποστολή εντός
1-3 Ημερών
Χρειάζεστε βοήθεια?
Επικοινωνήστε μαζί μας για οποιαδήποτε απορία σας σχετικά με τα προϊόν
Πίσω Φανάρι – Λαμπτήρας – δεξιά – π.χ. για John Deere HELLA 2SD002582021
Γνήσιο προϊόν HELLA με κωδικό 2SD 002 582-021. Πίσω Φανάρι – Λαμπτήρας – κόκκινο/κίτρινο – π.χ. για John Deere – ECE – δεξιά. Κατάλληλο για John Deere.
Τεχνικά Στοιχεία
Χαρακτηριστικά
- ✅ ταιριάζει π.χ. John Deere (παρακαλώ ελέγξτε ακριβή εφαρμογή οχήματος) – Σχεδιασμός Φωτισμού: Λαμπτήρας – Τύπος Λαμπτήρα: P21W/R10W
- ✅ Λειτουργίες Φωτός: 3 – με ένδειξη/με Φως Φρένου/με taillight
- ✅ με φλάντζα/στεγανοποίηση – χωρίς λαμπτήρες
- ✅ The Σύνθετο Πίσω Φανάρι has 3 Λειτουργίες Φωτός: Φως Φρένου / Πίσω Φανάρι / ένδειξη – Πίσω Φανάρι και Φως Φρένου κόκκινο, ένδειξη κίτρινο
Αντίστοιχοι Κωδικοί OE (Cross Reference)
Συγκρίνετε με τον κωδικό που υπάρχει στο παλιό σας εξάρτημα για να επιβεβαιώσετε τη συμβατότητα.
Δείτε περισσότερους κατασκευαστές
Διαθέσιμα Ανταλλακτικά
Συμβατά Αξεσουάρ
Γιατί HELLA
- ✅ Κορυφαίος Γερμανός κατασκευαστής φωτισμού & ηλεκτρονικών αυτοκινήτου
- ✅ OEM προμηθευτής μεγάλων αυτοκινητοβιομηχανιών (VW, BMW, Mercedes)
- ✅ Ποιότητα πρώτης τοποθέτησης (OE Quality)
- ✅ Πλήρης συμβατότητα με OEM προδιαγραφές
Σημείωση: Για σωστή επιλογή ανταλλακτικού, η συμβατότητα πρέπει να επιβεβαιώνεται με βάση τον κωδικό OE/OEM ή τον αριθμό πλαισίου (VIN). Αν δεν είστε σίγουροι, επικοινωνήστε μαζί μας πριν την αγορά.
| Βάρος | 0.239 κ. |
|---|---|
| Τύπος Στερέωσης | για horizontal fastening |
| Θέση Τοποθέτησης | δεξιά |
| Τύπος Λαμπτήρα | R10W / P21W |
| Λειτουργία Φωτός | με taillight / με Φως Φρένου / με ένδειξη |
| Σχεδιασμός Φωτισμού | Λαμπτήρας |
| Τάση | 12 V / 24 V |
| Μήκος | 170 mm |
| Πλάτος | 62 mm |
| Ύψος | 75 mm |
| Υλικό | Plastic |
| Βύσμα | Blade Terminal |
| Σώμα Τύπος | Synthetic Υλικό Σώμα |
| Χρώμα Σώματος | μαύρο |
| Χρώμα Φακού | κόκκινο/κίτρινο |
| Ποσότητα | 1 |
| Λειτουργίες Φωτός | 3 |
| paired article number | 2SD 002 582-011 |
| με Stamped Marking | Hella |
| Τύπος Έγκρισης | ECE |
| Συμπληρωματικές Πληροφορίες | με φλάντζα/στεγανοποίηση |
| Συμπληρωματικές Πληροφορίες 2 | χωρίς λαμπτήρες |
Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων
Εντός 30 Ημερών
100% Εγγύηση Απορρήτου
Η Ασφάλειά σας είναι Προτεραιότητά μας!
Ασφαλείς Συναλλαγές
Εγγυημένη Προστασία!
Ηλεκτρικά
Φωτισμός Οχήματος & Αμαξώματος
Λάμπες
Εικόνα & Ήχος
Θέρμανση & Κλιματισμός
Φρένα
Μηχανικά Μέρη
Λιπαντικά
Αξεσουάρ & Βελτίωση






