Δυναμό – 12V – 150A – π.χ. για Mercedes-Benz C-Class (W204) HELLA 8EL015630841
337.83€
Διαθεσιμότητα
Προπαραγγελία 5 - 15 ημέρες
Κωδικός
8EL 015 630-841
Προπαραγγελία 5 - 15 ημέρες
Αποστολή εντός
1-3 Ημερών
Χρειάζεστε βοήθεια?
Επικοινωνήστε μαζί μας για οποιαδήποτε απορία σας σχετικά με τα προϊόν
Δυναμό – 12V – 150A – π.χ. για Mercedes-Benz C-Class (W204) HELLA 8EL015630841
Γνήσιο προϊόν HELLA με κωδικό 8EL 015 630-841. Δυναμό – 12V – 150A – π.χ. για Mercedes-Benz C-Class (W204). Κατάλληλο για Mercedes-Benz C-Class (W204).
Τεχνικά Στοιχεία
Χαρακτηριστικά
- ✅ Τροχαλίες: με τροχαλία ιμάντα ελεύθερης κίνησης – Διάμετρος Τροχαλίας Ιμάντα: 50
- ✅ Αριθμός Αυλακιών: 6
Αντίστοιχοι Κωδικοί OE (Cross Reference)
Συγκρίνετε με τον κωδικό που υπάρχει στο παλιό σας εξάρτημα για να επιβεβαιώσετε τη συμβατότητα.
Γιατί HELLA
- ✅ Κορυφαίος Γερμανός κατασκευαστής φωτισμού & ηλεκτρονικών αυτοκινήτου
- ✅ OEM προμηθευτής μεγάλων αυτοκινητοβιομηχανιών (VW, BMW, Mercedes)
- ✅ Ποιότητα πρώτης τοποθέτησης (OE Quality)
- ✅ Πλήρης συμβατότητα με OEM προδιαγραφές
Σημείωση: Για σωστή επιλογή ανταλλακτικού, η συμβατότητα πρέπει να επιβεβαιώνεται με βάση τον κωδικό OE/OEM ή τον αριθμό πλαισίου (VIN). Αν δεν είστε σίγουροι, επικοινωνήστε μαζί μας πριν την αγορά.
| Βάρος | 8.11 κ. |
|---|---|
| Τάση | 12 V |
| Δυναμό Ρεύμα Φόρτισης | 150 A |
| Charging Τάση | 14 V |
| Τροχαλίες | με τροχαλία ιμάντα ελεύθερης κίνησης |
| Διάμετρος Τροχαλίας | 50 mm |
| Αριθμός Αυλακιών | 6 |
| Φορά Περιστροφής | Clockwise περιστροφή |
| Αριθμός Ακίδων | 1 -pin connector |
| Clamp | B+, M8 |
| Number of mounting bores | 4 |
| not για όχημα production country | China |
Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων
Εντός 30 Ημερών
100% Εγγύηση Απορρήτου
Η Ασφάλειά σας είναι Προτεραιότητά μας!
Ασφαλείς Συναλλαγές
Εγγυημένη Προστασία!
Ηλεκτρικά
Φωτισμός Οχήματος & Αμαξώματος
Λάμπες
Εικόνα & Ήχος
Θέρμανση & Κλιματισμός
Φρένα
Μηχανικά Μέρη
Λιπαντικά
Αξεσουάρ & Βελτίωση





