Αλογόνου-μεγάλη σκάλα Προβολέας – FF 75 – 12V HELLA 1FA008284011
77.72€
Διαθεσιμότητα
Προπαραγγελία 5 - 15 ημέρες
Κωδικός
1FA 008 284-011
Αλογόνου-μεγάλη σκάλα Προβολέας – FF 75 – 12V HELLA 1FA008284011 | Γνήσιο HELLA. Άμεση παράδοση.
Προπαραγγελία 5 - 15 ημέρες
Αποστολή εντός
1-3 Ημερών
Χρειάζεστε βοήθεια?
Επικοινωνήστε μαζί μας για οποιαδήποτε απορία σας σχετικά με τα προϊόν
Αλογόνου-μεγάλη σκάλα Προβολέας – FF 75 – 12V HELLA 1FA008284011
Γνήσιο προϊόν HELLA με κωδικό 1FA 008 284-011. Αλογόνου-μεγάλη σκάλα Προβολέας – FF 75 – 12V – οβάλ – Αριθμός Αναφοράς: 12.5 – CCC – Clear Διαχυτικός Φακός – Διάφανο – αριστερά/δεξιά.
Τεχνικά Στοιχεία
Χαρακτηριστικά
- ✅ Λειτουργίες Φωτός: 1 – με μεγάλη σκάλα
Αντίστοιχοι Κωδικοί OE (Cross Reference)
Συγκρίνετε με τον κωδικό που υπάρχει στο παλιό σας εξάρτημα για να επιβεβαιώσετε τη συμβατότητα.
Διαθέσιμα Ανταλλακτικά
Γιατί HELLA
- ✅ Κορυφαίος Γερμανός κατασκευαστής φωτισμού & ηλεκτρονικών αυτοκινήτου
- ✅ OEM προμηθευτής μεγάλων αυτοκινητοβιομηχανιών (VW, BMW, Mercedes)
- ✅ Ποιότητα πρώτης τοποθέτησης (OE Quality)
- ✅ Πλήρης συμβατότητα με OEM προδιαγραφές
Σημείωση: Για σωστή επιλογή ανταλλακτικού, η συμβατότητα πρέπει να επιβεβαιώνεται με βάση τον κωδικό OE/OEM ή τον αριθμό πλαισίου (VIN). Αν δεν είστε σίγουροι, επικοινωνήστε μαζί μας πριν την αγορά.
| Βάρος | 0.325 κ. |
|---|---|
| Τύπος Στερέωσης | Swivelling Mounting Βάση |
| Σχεδιασμός Φωτισμού | Αλογόνου |
| Τύπος Λαμπτήρα | H7 |
| Τάση | 12 V |
| Θέση Τοποθέτησης | δεξιά / αριστερά |
| Ύψος | 54 mm |
| Overall Ύψος | 64 mm |
| Πλάτος | 156 mm |
| Βάθος | 98 mm |
| Fitting Depth | 70 mm |
| Λειτουργία Φωτός | με μεγάλη σκάλα |
| Λειτουργίες Φωτός | 1 |
| Πληροί πρότυπο ECE | R8 |
| Τύπος Έγκρισης | CCC |
| Αριθμός Αναφοράς | 12.5 |
| Χρώμα Σώματος | μαύρο |
| Χρώμα Φακού | Διάφανο |
| Σχήμα | οβάλ |
| Σώμα Τύπος | Synthetic Υλικό Σώμα |
| Διαχυτικός Φακός Τύπος | Clear Διαχυτικός Φακός |
| Συμπληρωματικές Πληροφορίες 2 | χωρίς top |
| Συμπληρωματικές Πληροφορίες | με λαμπτήρα / με holder |
Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων
Εντός 30 Ημερών
100% Εγγύηση Απορρήτου
Η Ασφάλειά σας είναι Προτεραιότητά μας!
Ασφαλείς Συναλλαγές
Εγγυημένη Προστασία!
Ηλεκτρικά
Φωτισμός Οχήματος & Αμαξώματος
Λάμπες
Εικόνα & Ήχος
Θέρμανση & Κλιματισμός
Φρένα
Μηχανικά Μέρη
Λιπαντικά
Αξεσουάρ & Βελτίωση












