
Αισθητήρας Θερμοκρασίας Λαδιού – 2-Ακίδα σύνδεσμος HELLA 6PT009107611
9.80€
Διαθεσιμότητα
Προπαραγγελία 5 - 15 ημέρες
Κωδικός
6PT 009 107-611
Αισθητήρας Θερμοκρασίας Λαδιού – 2-Ακίδα σύνδεσμος HELLA 6PT009107611 | Γνήσιο HELLA. Άμεση παράδοση.
Προπαραγγελία 5 - 15 ημέρες
Αποστολή εντός
1-3 Ημερών
Χρειάζεστε βοήθεια?
Επικοινωνήστε μαζί μας για οποιαδήποτε απορία σας σχετικά με τα προϊόν
Αισθητήρας Θερμοκρασίας Λαδιού – 2-pin σύνδεσμος HELLA 6PT009107611
Γνήσιο προϊόν HELLA με κωδικό 6PT 009 107-611. Αισθητήρας Θερμοκρασίας Λαδιού – 2-pin σύνδεσμος – Bolted – με φλάντζα/στεγανοποίηση. Κατάλληλο για Opel Corsa C (X01).
Τεχνικά Στοιχεία
Χαρακτηριστικά
- ✅ ταιριάζει π.χ. Opel Corsa C (X01) (παρακαλώ ελέγξτε ακριβή εφαρμογή οχήματος)
Αντίστοιχοι Κωδικοί OE (Cross Reference)
Συγκρίνετε με τον κωδικό που υπάρχει στο παλιό σας εξάρτημα για να επιβεβαιώσετε τη συμβατότητα.
Δείτε περισσότερους κατασκευαστές
Γιατί HELLA
- ✅ Κορυφαίος Γερμανός κατασκευαστής φωτισμού & ηλεκτρονικών αυτοκινήτου
- ✅ OEM προμηθευτής μεγάλων αυτοκινητοβιομηχανιών (VW, BMW, Mercedes)
- ✅ Ποιότητα πρώτης τοποθέτησης (OE Quality)
- ✅ Πλήρης συμβατότητα με OEM προδιαγραφές
Σημείωση: Για σωστή επιλογή ανταλλακτικού, η συμβατότητα πρέπει να επιβεβαιώνεται με βάση τον κωδικό OE/OEM ή τον αριθμό πλαισίου (VIN). Αν δεν είστε σίγουροι, επικοινωνήστε μαζί μας πριν την αγορά.
| Βάρος | 0.026 κ. |
|---|---|
| Εξωτερικό Διάμετρος | 7.4 mm |
| Αντίσταση | 294 Ohm / 2080 Ohm |
| Συμπληρωματικές Πληροφορίες | με φλάντζα/στεγανοποίηση |
| External Thread | 12 mm |
| Thread Pitch | 1.5 mm |
| Temp. Γκάμα | 25 °C / 80 °C |
| Τύπος Στερέωσης | Bolted |
| Χρώμα | μπλε |
| Spanner Size | 19 |
| Τύπος Αισθητήρα | NTC Αισθητήρας |
| Αριθμός Ακίδων | 2 ακίδων |
| Corresponds to the original εξάρτημα in Χρώμα | μαύρο / λευκό / light μπλε |
Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων
Εντός 30 Ημερών
100% Εγγύηση Απορρήτου
Η Ασφάλειά σας είναι Προτεραιότητά μας!
Ασφαλείς Συναλλαγές
Εγγυημένη Προστασία!
Ηλεκτρικά
Φωτισμός Οχήματος & Αμαξώματος
Λάμπες
Εικόνα & Ήχος
Θέρμανση & Κλιματισμός
Φρένα
Μηχανικά Μέρη
Λιπαντικά
Αξεσουάρ & Βελτίωση