
Αισθητήρας Ταχύτητας/Στροφές/λεπτό – 12V – 2-Ακίδα σύνδεσμος HELLA 6PU009145011
55.55€
Διαθεσιμότητα
Προπαραγγελία 5 - 15 ημέρες
Κωδικός
6PU 009 145-011
Αισθητήρας Ταχύτητας/Στροφές/λεπτό – 12V – 2-Ακίδα σύνδεσμος HELLA 6PU009145011 | Γνήσιο HELLA. Άμεση παράδοση.
Προπαραγγελία 5 - 15 ημέρες
Αποστολή εντός
1-3 Ημερών
Χρειάζεστε βοήθεια?
Επικοινωνήστε μαζί μας για οποιαδήποτε απορία σας σχετικά με τα προϊόν
Αισθητήρας Ταχύτητας/RPM – 12V – 2-pin σύνδεσμος HELLA 6PU009145011
Γνήσιο προϊόν HELLA με κωδικό 6PU 009 145-011. Αισθητήρας Ταχύτητας/RPM – 12V – 2-pin σύνδεσμος – Connector Σχήμα: angular. Κατάλληλο για VW Golf IV (1J1).
Τεχνικά Στοιχεία
Χαρακτηριστικά
- ✅ ταιριάζει π.χ. VW Golf IV (1J1) (παρακαλώ ελέγξτε ακριβή εφαρμογή οχήματος)
Συμβατά Οχήματα
Το προϊόν είναι κατάλληλο για τα παρακάτω οχήματα. Επιβεβαιώστε τη συμβατότητα με τον κωδικό OE του παλιού σας εξαρτήματος.
Δείτε τα υπόλοιπα 8 οχήματα
Αντίστοιχοι Κωδικοί OE (Cross Reference)
Συγκρίνετε με τον κωδικό που υπάρχει στο παλιό σας εξάρτημα για να επιβεβαιώσετε τη συμβατότητα.
Γιατί HELLA
- ✅ Κορυφαίος Γερμανός κατασκευαστής φωτισμού & ηλεκτρονικών αυτοκινήτου
- ✅ OEM προμηθευτής μεγάλων αυτοκινητοβιομηχανιών (VW, BMW, Mercedes)
- ✅ Ποιότητα πρώτης τοποθέτησης (OE Quality)
- ✅ Πλήρης συμβατότητα με OEM προδιαγραφές
Σημείωση: Για σωστή επιλογή ανταλλακτικού, η συμβατότητα πρέπει να επιβεβαιώνεται με βάση τον κωδικό OE/OEM ή τον αριθμό πλαισίου (VIN). Αν δεν είστε σίγουροι, επικοινωνήστε μαζί μας πριν την αγορά.
| Βάρος | 0.018 κ. |
|---|---|
| Τάση | 12 V |
| θερμοκρασία γκάμα from | 24.5 °C |
| θερμοκρασία γκάμα to | 25.5 °C |
| Αντίσταση | 1000 Ohm |
| Αριθμός Ακίδων | 2 ακίδων |
| Corresponds to the original εξάρτημα in Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Αισθητήρα | Inductive Αισθητήρας |
| Βύσμα | Blade Terminal |
| Connector Σχήμα | angular |
| Tolerance | 10 % |
Εγγύηση Επιστροφής Χρημάτων
Εντός 30 Ημερών
100% Εγγύηση Απορρήτου
Η Ασφάλειά σας είναι Προτεραιότητά μας!
Ασφαλείς Συναλλαγές
Εγγυημένη Προστασία!
Ηλεκτρικά
Φωτισμός Οχήματος & Αμαξώματος
Λάμπες
Εικόνα & Ήχος
Θέρμανση & Κλιματισμός
Φρένα
Μηχανικά Μέρη
Λιπαντικά
Αξεσουάρ & Βελτίωση